Vitajte v Raji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vitajte v Raji: 17. a 18. epizóda

21. 08 2021 20:30 | Alexandra Stahlová
Vitajte v Raji: 17. a 18. epizóda
Vitajte v Raji: 17. a 18. epizóda Foto: Rai 1

Zamilovaný Vittorio sa rozhodne posunúť svoj vzťah s Teresou na ďalšiu úroveň – no večer sa začne uberať iným smerom, ako dúfal.

Vittorio (Alessandro Tersigni) a Teresa (Giusy Buscemi) si užívajú vzácne chvíle obyčajného ľudského šťastia po boku jeden druhého. Je jasné, že nenávisťou úplne zaslepený Carlo Mandelli (Corrado Tedeschi) si od Pietrovej (Giuseppe Zeno) spovede pred vstupom do manželstva s jeho dcérou Andreinou (Alice Torriani) sľubuje jediné – jeho priznanie k vražde! Žiadnej z krásnych predavačiek v Raji neujde, že inokedy dokonale rezervovaná Clara (Christiane Filangieri) je v poslednom čase akási vykoľajená, opakovane mešká do práce a robí veci, ktoré by im, ani sebe nikdy netolerovala... Aj keď Federico (Riccardo Leonelli) svojmu šéfovi vďačí za veľa, spáchať kvôli nemu zločin striktne odmieta. Quinto (Cristiano Caccamo) požiada Annu (Giulia Vecchio) o ruku... Pietrov tím sa pokúsi presvedčiť legendárnu Mariu Callasovú, aby sa stala tvárou premiérovej kolekcie šiat navrhnutých a ušitých priamo v Raji. Keď sa zúfalý Pietro sa v snahe získať dôležitý dokument uprostred noci vláme do Mandelliho kancelárie, netuší, že jeho poklesok má svedka... Mario (Andrea Arcangeli) náhodou odhalí nekalé obchody v Raji a, našťastie či nanešťastie, si to nenechá iba pre seba. Vzťah Lucie (Lorena Cacciatore) a Giovanniho (Marcello Maietta ) sa ocitne v slepej uličke. Rozmaznaná Andreina sa pred svadbou zatne – Pietro jej na dôkaz svojej lásky musí dať jeden veľmi konkrétny darček.

Galli (Andrea Pennacchi) si robí starosti, keď Pietra opäť nájde ráno v kancelárii po evidentne preflámovanej noci, navyše pred dôležitým termínom. Clara sa za dramatických okolností zoznámi so svojou dcérou a jej adoptívnou mamou. Keď sa Pietro, posilnený alkoholom a nekontrolovateľnou žiarivosťou, poddá sebaľútosti je katastrofa predprogramovaná! Zamilovaný Vittorio sa rozhodne posunúť svoj vzťah s Teresou na ďalšiu úroveň – no večer sa začne uberať iným smerom, ako dúfal..

Silvanin (Silvia Mazzieri) monológ z Jany Eyrovej dojme nielen plachého Roberta (Filippo Scarafia), ale plamenné slová fiktívnej hrdinky sa ako žeravé železo vpália i do sŕdc Pietra a Teresy, ktorí im až príliš dobre rozumejú...

Sledujte v nedeľu, 29. augusta, o 5.30!

Upútavka

 
Vitajte v Raji - od 3. júla vždy v sobotu o 18.05, na Doma!
Sledujte celé epizody na