Vitajte v Raji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vitajte v Raji: 13. a 14. epizóda

07. 08 2021 20:30 | Alexandra Stahlová
Vitajte v Raji: 13. a 14. epizóda
Vitajte v Raji: 13. a 14. epizóda Foto: Rai 1

Annu nekonečne frustruje, že ju Quinto prehliada – a ešte viac, že sa naňho v poslednom čase neustále lepí Elsa!

Nešťastná Anna (Giulia Vecchio) je presvedčená, že teraz, keď pozná pravdu, už je Quintovi (Cristiano Caccamo) úplne ukradnutá. Clary (Christiane Filangieri) sa nepríjemne dotkne, keď Corrado (Marco Bonini) odmietne jej pozvanie na romantické stretnutie po práci. Teresa (Giusy Buscemi) neverí, že pre Vittoria (Alessandro Tersigni) znamená viac ako zvyčajné objekty jeho záujmu, a tak sa mu vyhýba ako čert krížu, čo, samozrejme, neunikne jej kolegyniam. Pietra (Giuseppe Zeno) obleje ľadový pot, keď mu Andreina (Alice Torriani) ukáže okázalý dar od jej otca (Corrado Tedeschi) – dar, ktorého hlavným cieľom je zabodnúť boľavý osteň hlboko do Pietrovho srdca... Do Milána dorazí Teresin arogantný bývalý snúbenec Salvo (Emanuel Caserio), absurdne presvedčený o tom, že budú pokračovať, kde pred časom prestali – len preto, lebo on to tak chce! Silvana (Silvia Mazzieri) prekvapená, ako jej je s plachým Robertom (Filippo Scarafia) príjemne. Pietro stanoví dátum svadby a požiada Vittoria, aby mu šiel za svedka. Pomstychtivý Salvo a jeho darební kamaráti si počkajú na nič netušiaceho Vittoria...

Nebyť Corrada a jeho duchaprítomnosti, vinou Pietrovej nepozornosti by zrejme z Raja zostala len smutná hŕba popola! Ťažko povedať, či je Mario (Andrea Arcangeli) skutočne taký hlúpy, alebo len zúfalo nezrelý, no nanešťastie namiesto na sestrinej stojí na Salvovej strane. Akoby už starostí nemala tak či tak dosť, Annu nekonečne frustruje, že ju Quinto prehliada – a ešte viac, že sa naňho v poslednom čase neustále lepí Elsa (Claudia Vismara)! Federico (Riccardo Leonelli) cíti, že Lucii (Lorena Cacciatore) nie je ľahostajný, preto sa rozhodne zdanlivo vopred prehratý boj o jej srdce predsa len nevzdať.

Mario urobí osudovú chybu, keď sa rozhodne Salvovi pomôcť s Teresou a sľúbi mu, že ho po pracovnej dobe prepašuje do módneho domu. A ďalšiu - napriek varovaniam sestry a jej kamarátok totiž stále dvorí tej zmiji Monice (Margherita Laterza)!

Sledujte v sobotu, 14. augusta, o 18.05!

Upútavka

 
Vitajte v Raji - od 3. júla vždy v sobotu o 18.05, na Doma!
Sledujte celé epizody na