Vitajte v Raji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vitajte v Raji: 7. a 8. epizóda

17. 07 2021 20:30 | Alexandra Stahlová
Vitajte v Raji: 7. a 8. epizóda
Vitajte v Raji: 7. a 8. epizóda Foto: Rai 1

Rozhodnutie strýka a tety začať nový život v Nemecku Teresu nepríjemne zaskočí. Za žiadnu cenu nechce opustiť Miláno a... Pietra.

Teresa (Giusy Buscemi) neuvážene povie tete (Alesia Giuliani) o bozku s Pietrom (Giuseppe Zeno), ktorý poriadne rozhodil ju i jeho. Vittorio (Alessandro Tersigni) je už od rána rozladený. Nečudo - po tom, čoho sa večer stal nechceným svedkom... Lucia (Lorena Cacciatore) doslova zamrzne, keď zistí, že jej starostlivo skrývané tajomstvo už žiadnym tajomstvom nie je. Clara (Christiane Filangieri) je v šoku, keď jej Pietro povie o svojich plánoch s Teresiným strýkom Vincenzom (Fabrizio Ferracane). Anna (Giulia Vecchio) s neskrývaným potešením privádza do rozpakov Teresu i Pietra zdanlivo nevinnými poznámkami o ich služobnej ceste. Federico (Riccardo Leonelli) vytrvalo dvorí Lucii, aj keď už vie, že je vydatá a má dieťa. Alebo možno práve preto...? Vittorio sa pokúsi zabudnúť na svoje zlomené srdce v náručí krásnej potenciálnej klientky Valerie (Francesca Valtorta). Pietro konečne pochopí, prečo ho Carlo Mandelli (Corrado Tedeschi) tak nenávidí. Hnev je zlý radca – a rovnako zlé je aj Vittoriovo v hneve urobené rozhodnutie dať v Raji výpoveď.

Rozhodnutie strýka a tety narýchlo sa zbaliť a začať nový život v Nemecku Teresu nepríjemne zaskočí. Za žiadnu cenu nechce opustiť Miláno a... Pietra. Kto by si pomyslel, že stačí jediný vášnivý bozk a zvyčajne rezervovaná Clara úplne stratí pevnú pôdu pod nohami! Silvana (Silvia Mazzieri), jedna z krásnych predavačiek módneho domu, dostane šancu, aké prichádzajú raz za život – zúčastniť sa konkurzu do novej hry na doskách, ktoré znamenajú svet. Pietro sa znovu pokúsi získať si Andreinu (Alice Torriani), no tentoraz to také ľahké ako po prvýkrát určite nebude.

Aby Federico u Lucie dosiahol, čo chce - čo naozaj chce -, uchýli sa k vydieraniu! Po Anninom dôraznom „Nie!“ hrozí, že Teresin odvážny plán, ako zostať v Miláne, stroskotá. No možnože jej nápad osloví inú dámu...

Sledujte v sobotu, 24. júla, o 18.05!

Upútavka

 
Vitajte v Raji - od 3. júla vždy v sobotu o 18.05, na Doma!
Sledujte celé epizody na