Vitajte v Raji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vitajte v Raji: 3. a 4. epizóda

03. 07 2021 20:30 | Alexandra Stahlová
Vitajte v Raji: 3. a 4. epizóda
Vitajte v Raji: 3. a 4. epizóda Foto: Rai 1

Teresin slaný koláč a spomienky na detstvo na Sicílii vnuknú Vittoriovi nápad na nový výklad – a jej zase na to, ako možno predsa len zostať v Miláne!

Nech už si Teresin (Giusy Buscemi) otec Giuseppe (Antonio Milo) myslel čokoľvek, keď meral cestu do Milána, aby svoju dcéru hoc aj násilím odvliekol späť domov a prinútil ju vydať sa za Salva (Emanuel Caserio), isté je, že ľahké to určite nebude. Pretože Teresa je rozhodnutá sa svojej novonadobudnutej nezávislosti nevzdať za žiadnu cenu. Zdá sa, že Pietro (Giuseppe Zeno) sa ani veľmi nemusí snažiť, aby si získal Andreininu (Alice Torriani) náklonnosť – tu úsmev, tam lichôtka... A jej snúbenec je razom zabudnutý. Ktovie, čo Anna (Giulia Vecchio) vlastne sleduje sústavným hádzaním polien pod Teresine nohy, no po tom, čo akože nechtiac prezradila jej tete (Alesia Giuliani), kde pracuje, teraz zase viacerým v Raji podsúva myšlienku, že to možno práve Teresa môže za v poslednom čase sa množiace krádeže v dome módy! Francescin svet sa otrasie v základoch, keď zistí, ako veľmi sa mýlila, keď verila Vincenzovi (Fabrizio Ferracane). Keď sa aspoň ako-tak spamätá zo šoku, rozhodne sa pomôcť Terese, nad ktorou teraz ako Damoklov meč visí hrozba nechceného návratu domov a manželstva s mužom, ktorého nemiluje a ktorý si ju neváži a nezaslúži.

Teresa sa napokon dozvie smutnú pravdu o dôvodoch otcovej neústupčivosti, preto sa s ťažkým srdcom vzdá svojho nového života a privolí, že sa vráti domov... Zamilovaný Quinto (Cristiano Caccamo) svoj boj o Annino srdce nevzdáva. Nanešťastie netuší, že ona ho len sprosto zneužíva, aby sa jej priateľ konečne rozhýbal a posunul ich vzťah na ďalšiu úroveň. Nielen Vittorio (Alessandro Tersigni), ale aj Teresine bývalé kolegyne si už bez nej módny dom Raj ani nevedia predstaviť. A jedno, aj keď sa to snaží nedať pred nikým, ba dokonca ani sám pred sebou najavo, to nie je ani Pietrovi. Teresin lahodný slaný koláč a nádherné spomienky na detstvo na Sicílii vnuknú Vittoriovi nápad na nový výklad – a jej zase na to, ako možno predsa len zostať v Miláne!

Aj keď sa môže zdať, že Pietrovo srdce je z ľadu a ak sa o niečo snaží, tak výlučne preto, aby z toho niečo vytrieskal pre svoj biznis, keď sa spontánne rozhodne porozprávať s Teresiným otcom je biznis to posledné, na čo myslí...

Sledujte v sobotu, 10. júla, o 18.05!

Upútavka

 
Vitajte v Raji - od 3. júla vždy v sobotu o 18.05, na Doma!
Sledujte celé epizody na