Vitajte v Raji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vitajte v Raji: 1. a 2. epizóda

26. 06 2021 20:30 | Alexandra Stahlová
Vitajte v Raji: 1. a 2. epizóda
Vitajte v Raji: 1. a 2. epizóda Foto: Rai 1

Aj keď to rozhodne nie je práca jej snov a rodina by jej to nikdy neschválila, nastúpi Teresa v dome módy Raj ako predavačka v zácviku.

Ak by všetko šlo podľa plánu, krásna temperamentná Sicílčanka Teresa (Giusy Buscemi) by už zrejme dnes bola vydatá za starostovho šviháckeho syna Salvatoreho, prezývaného Salvo (Emanuel Caserio). Lenže keď krátko pred svadbou zistila, že jej zahýba s lekárnikovou manželkou a právom rozhnevaná dala jemu i celému ich rodnému mestečku dosť jasne, že trápna výhovorka a la „kto tu nosí nohavice“ tú potupu nenapraví, zásnuby okamžite zrušila a rozhodla sa začať nový život ďaleko od všetkého vo veľkomeste, kde bývajú jej strýko Vincenzo (Fabrizio Ferracane) a teta Francesca (Alesia Giuliani) s deťmi. V novom domove v Miláne sa však ešte ani nestihne poriadne ohriať a už sa aj ocitne v ďalšej konfliktnej situácii, tentoraz s mužom, o ktorom si, rovnako ako väčšina ľudí, ktorí ho vôbec nepoznajú – a aj celkom slušná kôpka tých, čo ho poznajú -, myslí len to najhoršie... S Pietrom Morim (Giuseppe Zeno), vizionárskym a dosť svojráznym majiteľom módneho domu Raj.

Navzdory tomu, že Teresa ani vzdialene nepripomína vždy dokonale upravené slečny z Raja (alebo možno práve preto), jej svieže nápady a nespútaná osobnosť urobia dojem nielen na sympatického marketingového mága Vittoria (Alessandro Tersigni), ale i na samotného Pietra. A tak, aj keď to rozhodne nie je práca jej snov a rodina by jej to nikdy neschválila, nastúpi v dome módy Raj ako predavačka v zácviku. Pietrovi naozaj niet čo závidieť. Trápia ho obrovské dlhy, takpovediac na všetkých frontoch. Z jednej strany naňho tlačí nezmieriteľný bankár Carlo Mandelli (Corrado Tedeschi), ktorý ho z nejakého neznámeho dôvodu bytostne neznáša, na strane druhej bývalý kamarát z mokrej štvrte - úžerník, od ktorého si požičal, keď mu banka zamietla ďalší úver.

Bohém Vittorio strávi noc s ambicióznou Monicou (Margherita Laterza) – netušiac, že tá zákerná potvora je pre prácu v Raji schopná všetkého, dokonca i nechať vyhodiť úplne nevinné dievča! Deň definitívneho rozhodnutia o tom, ktorá z predavačiek v Raji zostane a ktorá bude musieť odísť sa nezadržateľne blíži. Teresine vyhliadky na úspech, žiaľ, nie sú veľmi ružové, a tak nečudo, že sa rozhodne trocha zariskovať...

Sledujte v sobotu, 3. júla, o 18.05!

 

Upútavka

 
Vitajte v Raji - od 3. júla vždy v sobotu o 18.05, na Doma!
Sledujte celé epizody na